UWAGA – NOWY PROJEKT W EKONOMIKU

W nadchodzącym roku szkolnym 2015/2016 dzięki staraniom członków Stowarzyszenia „Przyjaciół Ekonomika” w naszej szkole będzie realizowany projekt „Kierowco nie pij – szanuj życie” skierowany do uczniów zamojskich szkół ponadgimnazjalnych. W jego programie realizowane będą warsztaty na temat szkodliwości alkoholu i jego destrukcyjnym wpływie na kierujących wszelkimi rodzajami pojazdów. Forma zajęć będzie interesując, uczestnicy rrrrbędą mogli m.in. wypróbować ALKOgogle. Za udział w warsztatach wszyscy uczestnicy oprócz zaświadczeń otrzymają atrakcyjne gadgety. Szczegółowe informacje nt. rekrutacji do projektu zostaną zamieszczone na stronie internetowej szkoły już we wrześniu oraz na szkolnej tablicy ogłoszeń. Zapraszamy do udziału w projekcie i jednocześnie informujemy, że ilość miejsc ograniczona!!