Gra Miejska – Jesienne Harce w Ekonomiku

Stowarzyszenie Przyjaciół Ekonomika i Drużyna wędrownicza „Ananke” działająca przy ZSP Nr 1 zapraszają reprezentacje uczniów klas pierwszych do wspólnej zabawy w grze miejskiej „Jesienne Harce w Ekonomiku”.

Sześcioosobowe drużyny wraz z Wychowawcami prosimy o zgłoszenie się do świetlicy szkolnej, we wtorek 28.09 2021 r. na godz. 9.50.  Gra obejmuje wyłącznie obszar Starego Miasta i potrwa około 3 godzin lekcyjnych (do godz.12.30). Drużyny będą musiały wykonać określone zadania, a ta która zrobi to najlepiej zdobędzie dodatkowe punkty dla swojej klasy, na Otrzęsiny.

Osoby, które będą chciały poznać więcej gier i harcerskich sposobów na spędzanie wolnego czasu zapraszamy do drużyny wędrowniczej „Ananke”.  Zbiórki odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 15.30 w klubie harcerskim „Viking”. Dodatkowych informacji udzielą panie Katarzyna Szwec i Marta Halinowska.

Regulamin Gry Terenowej